Refinancování

Refinancování hypotéky můžete použít na splacení předchozích úvěrových úvazku od jiných finančních institucí. Pokud například splácíte úvěr na bydlení a nejste s ním spokojeni, přejděte k nám. Splatíme za vás předchozí hypotéku a nabídneme Vám výhodnější podmínky. Jedná se tedy o takovou optimalizaci hypotéky.

Nabízíme Vám dva typy refinancování – běžný a zjednodušený. Pro běžné refinancování je nutné potřeba doložit všechny potřebné dokumenty dle stanovených podmínek. Zjednodušené refinancování se od běžného liší zjednodušeným dokládáním příjmů a ceny nemovitosti. Takovou nemovitostí je byt nebo rodinný dům. Vyřízení úvěru v případě zjednodušeného refinancování je zdarma.

Jak získat hypotéku?

1. Vyplňte jednoduchý online formulář.

2. Náš hypotéční specialista Vás bude kontaktovat a domluví si s Vámi schůzku.

3. Podle Vašich požadavků vybereme nejvhodnější alternativu.

 

Skvělou nabídku půjčky Provident naleznete na našem novém portálu, nebo nebankovní půjčky od společnosti Home Credit do výše až 150 tisíc, které můžete z pohodlí domova sjednat online. Ferratum půjčka je skvělá půjčka, kterou si můžete sjednat online na uspory.cz. Stavební spoření umožňuje získat ještě možnost financování a to meziúvěrem ze stavebního spoření nebo úvěrem ze stavebního spoření. Využijte naší jedinečné nabídky půjčky online.